"A story of a glamour woman"

"A story of a glamour woman" aneb každodenní příběhy jedné ženy - http://www.hankapiskova.cz/

úterý 16. dubna 2013


Andílek nebo dračice?


Interaktivní celodenní seminář

Připravila jsem pro Tebe den, který věnuješ jako dárek samy sobě. Je to den, kdy Ti s mými hosty ukážeme jak můžeš komunikovat se svou duší, tělem i myslí a také s ostatními lidmi.

Budeme si povídat o tom, jak můžete vztahem k sobě samé ovlivňovat vztahy k druhým lidem. Jak pochopením, respektování a přijetím sebe samé tvoříme ráj na zemi pro sebe i své okolí.

Jak být ve svém životě šťastnější, vyrovnanější a spokojenější. Jak objevit a využívat svoje vnitřní dary...

Program:

9.00-9.30 uvítání s malým překvapením

9.00-11.00 já a moje duše - Marie Dennerová

11.00-12.00 cvičení na uvolnění energie a odstranění bloků

12.00-13.00 oběd

13.00-14.00 já a moje tělo - Markéta Mayerová

14.00-15.30 já a moje mysl - Hana Pisková

15.30-16.00 já a ostatní

16.00-17.00 obřad hořící misky

17.00-17.30 závěrečná meditace


Něco o ženách, které tě budou tímto dnem provázet:

Marie Dennerová - známá Třebíčská terapeutka, která se už více než 20 let zabývá lidskou duší a prací s energiemi. Využívá metody EFT, kineziologie, pracuje s homeopatiky a nyní se zabývá metodou, která se nazývá aurasoma. Pomocí barev nás naučí komunikovat se svou duší.

Markéta Mayerová - žena, která se zabývá tím, jak naše tělo ovlivňuje náš život a obráceně. Používá dornovu metodu k nápravě držení těla. Markéta říká toto: "Podle odborníků na neverbální komunikaci je držení těla tím, co ženy dělá nejen drobnějšími, menšími, zranitelnějšími, něžnějšími a poddajnějšími, ale i tím, co z nich dělá jedince plné nerozhodnosti, obav a nejistoty.
Úspěšné ženy dbají na vzpřímené držení těla, pokud sedí, mají nohy vedle sebe, nikoli překřížené a při komunikaci si udržují svůj osobní prostor pohybem paží.
Není to pouze důsledkem neverbální komunikace, ale díky vzpřímenému držení těla bez překřížení končetin energie v našem těle mohou volně a bez překážek proudit a máme tak přístup k všudepřítomným informacím, které si jinak blokujeme."


Hana Pisková - autorka projektu www.glamour-woman.cz - zabývám se dlouhodobě ženským světem. Mám 13-ti letou zkušenost práce s ženami a jejich radostmi i starostmi. S tím, jak vnímáme samy sebe a jak toužíme po tom, být spokojené a krásné. Věřím, že žena je krásná tehdy, když je spokojená. A spokojená je tehdy, když je vše v pořádku. A vše je v pořádku tehdy, když je její mysl, tělo i duše v harmonii. Sama jsem touto cestou prošla a ráda bych byla i tvou průvodkyní.

Cena celodenního semináře je 650,-


Více zde: http://www.glamour-woman.cz/sluzby/muj-den-celodenni-setkani/Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za tvůj komentář. Měj krásné dny. Hanka